7611 WOODEN BROWN
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 7611 |
| Color | BROWN |
| Bundle | 6 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 305cm / 120inch |
| Height | 161cm / 63inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 2016kg |
| Block | 7611 |
| Color | BROWN |
| Bundle | 7 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 305cm / 120inch |
| Height | 161cm / 63inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 2880kg |